Niemowlęta 110 pozyc.

   Produkty dostępne w tej kategorii odgrywają ważną rolę w pierwszych miesiącach życia dziecka. Rozwijają zdolności poznawcze, przyciągają uwagę kolorem, kształtem i dźwiękiem. Bujaczki i leżaczki w wesołych kolorach są idealnie przystosowane do spania, leżenia, a także do zabawy i karmienia. Ich wielofunkcyjność sprawia, że produkty tego typu bez wątpienia powinny znaleźć się w każdym domu, w którym pojawiło się małe dziecko. Ułatwiają one bowiem opiekę nad niemowlęciem i dają rodzicom chwilę wytchnienia.
   Świetnym wyborem oprócz zabawek dla niemowląt są karuzele do łóżeczka i maty edukacyjne, które przyciągają uwagę i kształtują wyobraźnię dziecka, a także rozwijają zmysł wzroku i dotyku. Dzięki nim dziecko poznaje kolory i kształty.
   Dla dzieci, które zaczynają chodzić doskonałym wyborem są chodziki - pchacze. Posiadają one multimedialne panele pozwalające poznawać dźwięki, kolory i kształty. Wszystkie z nich zostały pięknie zapakowane, przez co stanowią idealny pomysł na prezent. Wręczając małemu brzdącowi zabawki dla niemowląt z naszego sklepu dbają Państwo nie tylko o jego rozrywkę, ale również wszechstronny rozwój. Zapraszamy do skorzystania z oferty.