Lalki, domki, wózki 2 pozyc.

  Teraz możemy spełnić marzenie każdej dziewczynki. Bajecznie kolorowe domki, w których mogą zamieszkać ulubione lalki i misie. W domkach można umieścić również własne mebelki i sprzęty domowe. Każda dziewczynka może ugotować coś dla swojej lalki, a następnie położyć ją spać. Tym samym mała kobietka będzie mogła pobawić się w mamusię, gospodynię domową, a także w architekta i kreatora wnętrz.Dowolnie aranżując pokoje dla lalek w przyszłości bez trudu urządzi własny dom.
  Dziewczynki uwielbiają również lalki .Wtedy stają się małymi mamusiami.Mogą swoje pociechy tulić, przebierać, opiekować się nimi. Lalkom przecież trzeba okazywać miłość, opiekuńczość, zainteresowanie i dbałość, a to wszystko będzie procentować w dorosłym życiu. Zabawa z lalką może trwać przecież wiele lat. 
  Lalki są jak prawdziwe dzieci, zawsze można je kochać i otaczać czułością. To inwestycja w rozwój uczuciowy dziecka. Lalka spełnia przecież swoją ogromną funkcję edukacyjną i emocjonalną. Dla lalki konieczny jest również wózek oraz kołyska. Swoją ukochaną lalkę należy zabrać na spacer. Taki spacer sprawi każdemu dziecku ogromną przyjemność. Zwłaszcza jak będzie to piękny wózek a lalka ślicznie ubrana.
  Po powrocie lalka pewnie chętnie weźmie kąpiel w kolorowej wanience i się prześpi w wygodnej , kolorowej kołysce. Wszystkie domki, lalki i wózki są zawsze pięknie oryginalnie  zapakowane i znakomicie nadają się na prezent, który zapewne da każdej dziewczynce wiele radości.