Autka na akumulator 710 pozyc.

  Samochody terenowe i wyścigowe, a także luksusowe motory – w naszym asortymencie znajdziesz je wszystkie! Proponujemy samochody akumulatorowe dla dzieci takich marek, jak m.in. Audi, Mercedes czy Bentley. Marzą o nich nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki, które tak samo chętnie przejechałyby się tymi cztero- oraz dwukołowcami.
Pragniemy zadowolić gusta wszystkich młodych Klientów, dlatego w naszym sklepie internetowym znalazł się nie tylko samochód na akumulator dla dziecka. Świetnym pomysłem na spacer w upalne dni jest także oferowany przez nas motor na akumulator, który na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie da się ukryć, że posiadając w garażu takie pojazdy każde dziecko dużo chętniej będzie wychodzić na dwór ze swoimi rodzicami.
  Aby zapewnić naszym Klientom jak najdłuższą frajdę z auta lub motoru na akumulator, do każdego samochodu dołączamy ładowarkę. Dzięki niej w krótkim czasie naładują Państwo baterie do samochodu, a zabawa nie przestanie trwać.
  Jeżeli chcą Państwo podarować swojemu brzdącowi pojazd, którzy sprawi im wielką frajdę – zachęcamy do zakupów. Zapewniamy, że wybór tych zabawek na prezent to gwarancja sukcesu, jakim jest szeroki uśmiech dziecka!