Zabawkowyadres.pl to sklep z kreatywnymi i wysokiej jakości zabawkami, certyfikowanymi pojazdami na akumulator, artykułami dla niemowląt, jak również grami, puzzlami czy instrumentami muzycznymi tworzony przez młodych ludzi z pasją. Prowadzimy staranną selekcję marek oraz jakości oferowanych produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów.

Dla maluszków

Asortyment akcesoriów i zabawek dla niemowląt w sklepie Zabawkowyadres.pl jest bardzo przejrzysty. Postaraliśmy się aby z pośród tysięcy produktów wybrać tylko te, które są sprawdzone oraz cieszą się największą popularnością. Podsumowując na pewno z pośród huśtawek, karuzel, pozytywek pomagających w uspokojeniu pełnego energii dziecka, zabawek rozwijających umiejętności maluszków czy grzechotek lub mat edukacyjnych rodzice znajdą coś dla swoich najmniejszych pociech.

                                

Dla dzieci

Dla każdego coś fajnego - czyli i młodsi i starsi znajdą u nas wymarzoną zabawkę na każdą okazję. Szczególną uwagę przyciągają pojazdy na akumulator, na które sezon twa cały rok.
Audi, BMW a może Bentley? Mali kierowcy mogą się poczuć jak na prawdziwym rajdzie i rozwinąć umiejętności , które mogą zaprocentować w przyszłości. Wszystkie pojazdy mają ekologiczne zasilanie oraz są wyposażone w pilot zdalnie sterowany, dzięki któremu rodzic może się pobawić w instruktora nauki jazdy. 
Co więcej powiedzieć: modny gadżet, który trzeba mieć!

        

Dla chłopczyków

Chyba każdy młody człowiek chce zostać w przyszłości strażakiem, policjantem lub super bohaterem – z naszymi zabawkami jest to możliwe! Straż pożarna, parking policyjny czy figurki znanych postaci z bajek, ciekawe co dziś wybierze Twój syn?

                                                                   

Dla dziewczynek

Każda mała księżniczka musi mieć swój zestaw piękności oraz prawdziwą bajkową toaletkę. Może w przyszłości otworzy swój własny salon kosmetyczny albo zostanie fryzjerką? Często dzieci uwielbiają bawić się we fryzjerów, ale nie mają modeli chętnych do eksperymentowania z włosami. Znaleźliśmy rozwiązanie-> głowa lalki do stylizacji. To i wiece innych ciekawych pomysłów znajdziesz na naszym sklepie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

A co robić jak na dworze świeci słońce?

Piłka? Mini golf? A może DMUCHAŃCE do zjeżdżania lub pełna ciekawych pomysł zabawa z matą wodną? Nie można zapomnieć również o rowerkach, które rosną razem z dzieckiem i superszybkich hulajnogach.

    

Nie tylko dla dzieci !!

Nie tylko dzieci, ale również ich rodzice znajda u nas pozycje dla siebie. Modele RC, Drony, Motorówki i Helikoptery pozwolą na przemieszczenie się w czasie i powrót do wspomnień z dzieciństwa przy użyciu nowych technologii.  I oczywiście coś na wspólne wieczory (gry i puzzle) jak i na zabawy na świeżym powietrzu - wszystko u nas.

 

 

Nasz asortyment kompletujemy tak, aby nie tylko bawił, ale też uczył i pomagał rodzicom w wychowaniu. Liczne zabawki interaktywne rozwijają zmysły, wyobraźnię i kreatywność dzieci. Nasze zabawki są bezpieczne i atestowane.

Gwarantujemy doradztwo profesjonalistów, miłą obsługę i szybką wysyłkę. Na naszym sklepie chętnie służymy pomocą na czacie. Każdego dnia staramy się jak najlepiej pomóc i doradzić naszym klientom